עומדים לשכור את שירותיה של חברת אינטרנט המתמחה בקידום אתרים? רוצים להבטיח לעצמכם הליך קידום מקצועי ובעיקר אפקטיבי? זה הזמן לדעת יותר על השירותים השונים המוצעים לכם על ידי חברות אינטרנט העוסקות בתחום הקידום.

קידום אורגני וקידום ממומן

קידום אורגני וקידום ממומן מהווים את שתי גישות הקידום הנפוצות ביותר ברשת. קידום ממומן הינו הליך קידום המתאפשר באמצעות ניהול מודעות במנועי החיפוש המובילים, כאשר החיוב בגין הפרסום מתבצע בכל פעם שהגולש מקליק על מודעת הקידום ומועבר לדף נחיתה או לאתר הלקוח. תעריף ההקלדה נקבע בהתאם לפופולארית של מילות החיפוש הרלוונטיות לכם. הליכי הקידום האורגני הינם הליכים המשלבים בתוכם מספר טכניקות קידום וזאת למטרת הצבת האתר המקודם במקומות גבוהים בתוצאות החיפוש המתבצע על ידי הגולשים השונים.

קידום אתרים ברשתות החברתיות

הרשתות החברתיות השונות הפועלות ברשת, מאפשרות לבעלי האתרים שביניכם ליהנות ממגוון רחב של אפשרויות פילוח בנוגע לקהל היעד הרלוונטי לכם. קידום אתרים ברשתות החבריות מהווה את אחד השירותים המרכזיים המוצעים לכם על ידי כל חברת קידום אתרים איכותית ומקצועית. כיום, הרשתות החברתיות מהוות פלטפורמה שיווקית-פרסומית וקידומית, התורמת רבות להליכי קידום האתר בכלל ולמיתוג החברה, השירות או המוצר המקודם על ידיכם.

שירותי אופטימיזציהחברת קידום אתרים

אופטימיזציה הינו הליך מקצועי במסגרתו כל התכנים המוזנים בדפי האינטרנט של האתר המיועד לקידום, מותאמים לפעילות תקינה במנועי החיפוש השונים ברשת. פעולה זו נועדה להבטיח גישה נוחה, ידידותית ומהירה לאתר האינטרנט והיא מיועדת גם לצרכי התאמת האתר לפלטפורמות הגלישה השונות העומדות לרשות קהל הגולשים ברשת (גלישה מותאמת לאייפון, גלישה מותאמת למכשירי אנדרואיד, גלישה מותאמת לבעלי טאבלטים וכו). שירות זה מהווה חלק מרכזי בהליך קידום אתרים המיושם על ידי חברת קידום אתרים מקצועית.

שירותי ניהול תוכן

חברות קידום מובילות, מעמידות לרשותכם גם אפשרות לניהול תכני האתר. כיום, כל הליך קידום ברשת חייב להיתמך באמצעות תוכן איכותי המוזן באתר המיועד לקידום ובאתרים נוספים עימם האתר המקודם חולק קישוריות משותפות לצרכי הקידום. חברות תוכן מובילות מגלות מעורבות גדולה בתכנים המוזנים באתרי לקוחותיהם, וזאת על מנת להבטיח תוצאות מטיבות יותר בהליך הקידום עצמו.

בנוסף לשירותים המופיעים לעיל, חברות אינטרנט המתמחות בהליכי קידום אתרים, עוסקות גם במתן שירותים כגון: קידום באמצעות סרטוני וידאו או אנימציה והפיכתם לסרטונים ויראלים ברשת, קידום לאתרי וורדפרס מבוססי מערכות לניהול תוכן, עיצוב דפי נחיתה לצורך ניהול קמפיינים פרסומיים ברשת, הנפקת דו"חות בנוגע לנתוני הגלישה השונים ועוד.