עסקים רבים חושבים כי חברות טובות וחזקות בתחום שיווק באינטרנט נמצאות ויושבות במרכז. מהסיבה שהמרכז הוא לב המדינה, שם קורים כל הדברים החשובים וכל תחום מתחיל מהמרכז ולאט לאט מתפשט לשאר אזורי הארץ. זהו נתון סטטיסטי השנוי במחלוקת. גם בצפון בדומה למרכז קיימות חברות לקידום. חלק מאותן חברות בוחרות למקם את משרדם דווקא באזורים שאינם עמוסים מסיבה כלכלית. המחיה במרכז הפכה להיות יקרה מאוד בשנים האחרונות מאותה סיבה שהכל מתרחש שם. מקומות עבודה, תקשורת , מעמד , הרצון להיות במקום בו כל האירועים החשובים מתקיימים. על מנת לעבוד באזור רועש והמוני אין צורך להרחיק עד לתל אביב גם בחיפה בדומה לתל אביב יש מקומות עבודה רבים , מעמד התושבים לא נופל ממעמד אנשי המרכז. חברת קידום בחיפה יכולה לספק לך את אותו השירות אולי אפילו במחיר מופחת.

חברת קידום בחיפה או במרכז?

מקצוע קידום האתרים הוא מקצוע מאתגר מכיוון שאת התוצאות ניתן לראות רק אחרי כמה חודשים של עבודה קשה. אם התוצאות הן טובות ללקוח סימן שאתם בדרך הנכונה אך אם לאחר שישה חודשים של עבודה אינטנסיבית לא קרה השינוי ומיקום האתר של הלקוח התקדם מעט סימן שאתם עושים משהו לא נכון . אין זה קשור אם מדובר בחברת קידום במרכז או חברת קידום בחיפה . מיקום חברת הקידום אינו אמור לשנות ללקוח ולהשפיע על מיקומו במנוע החיפוש.

איך בודקים את מיקום האתר?חברת קידום בחיפה

אם לא עומד בפניכם כלי העוזר לבדוק את המיקומים המדויקים (כלים שמקדמי אתרים משתמשים בהם) תוכלו לגלוש בדפדפן מוסתר ולכתוב את מילת המפתח אותה אתם רוצים לבדוק בשורת החיפוש כך תוכלו לבדוק את המיקום המדויק של מילת המפתח שבחרתם. אם מילת המפתח שלי היא חברת קידום בחיפה ואעלה אותה בשורת החיפוש של גוגל בדפדפן מוסתר אוכל לגלות את מיקומה במנוע החיפוש.

לסיכום, המיקום הגאוגרפי של חברת קידום האתרים אינו משפיע על מקצועיות המקדמים. כמו שכבר הזכרנו בתחילת המאמר קיימות חברות קידום שמסיבות כלכליות יושבות באזורים הצפוניים יותר של המדינה. תוכלו להיתקל במקדמי אתרים פחות טובים בכל אחד מחלקי הארץ. גם במרכז ישנן חברות לקידום שאינן מספקות ללקוח את השירות הטוב שאותו הוא רוצה לקבל. אם לא תוכלו להרשות לעצמכם קידום במחיר מופקע תוכלו לפנות לחברות הצפוניות שמציעות מחירים סבירים בלי לפגוע באיכות השירות .