חברת UPUGO  – מקבוצת RG-MEDIA, החליטה לעשות מעשה, ולאפשר לעסק קטן (גם פרילנסרים), לצאת למסע מיתוג ופרסום ברשת ללא עלות. 

קבוצת RG-MEDIA מתמחה ויוזמת חשיפה קריאטיבית בדרכים לא קונבנציונאלית. כחלק מפעולות המיתוג, מתמקצעת הקבוצה בקידום אתרים ברשת. אחרי שנים של פעילות בתחום, השכילה החברה להבחין כי עסקים קטנים ודלי תקציב, מתקשים לערוך קידום מקצועי, כך שהם נשארים מאחור ולא בשל חוסר מקצועיות.present-1414763

כדור השלג בו נמצאים עסקים קטנים/פרילנסרים, אינו מאפשר להם לטעום את "טעם ההצלחה" בהתאמה ישירה למקצועיותם וזאת בשל הקושי לגייס לקוחות.

הבעיה העיקרית ואולי המרכזית של אותם עסקים, היא מעגל הקסמים. מצד אחד קיים חשש להוציא תקציב שגם ככה אינו בנמצא ומהצד השני חוסר מודעות מצד הצרכנים לבעלי מקצוע איכותיים. כך או אחרת, מסתמכים העסקים הקטנים על "המזל" ובוחרים להשקיע משאבים רבים במרדף אחר עוד לקוח שיצליח לאפשר להם להישאר מעל פני המים לעוד לחודש חודשיים ואולי.. בסוף יהיה בסדר. הפחד להוציא כסף הוא שמונע את ההתקדמות.

נכון, אין דרך להוציא כסף עבור קידום אתרים, אך לעתים סדר עדיפויות נכון יותר, הוא שיאפשר לבעל עסק קטן לצאת ממעגל הקסמים ולהרחיב את קהל לקוחותיו.

UPUGO מחפשת עסק שמאחוריו עומד אדם מקצועי, חרוץ וכזה שידע להתמודד עם לקוחות נוספים ולא מתבייש להציג את ההצלחה בפני רבים.

המחשבה שעומדת מאחורי המיזם של UPUGO, היא כמובן להציג בפני עסקים קטנים את האפשרות להתקדם קדימה, על אף היכולות המצומצמים שיש להם כיום. להראות שהידוק החגורה עכשיו תאפשר להם ליהנות בעתיד ולתת להם תקווה לעתיד כלכלי טוב יותר.

איך זה יעבוד?

כל עסק שמעוניין לקחת חלק במיזם החשוב הזה, יציג עצמו באמצעות אתר האינטרנט או פרופיל הפייסבוק שלו. חברים וקולגות יוכלו להמליץ על עסקים אחרים. בתאריך 1/2/2016 מסך כל העסקים הרשומים, יבחר עסק אחד בשקיפות מלאה, אותו תקדם UPUGO במהלך החצי שנה הבאה.

דוחות הקידום של בית העסק יתפרסמו בשקיפות מלאה, כדי לאפשר לעסקים אחרים להתרשם מההתקדמות ואף נערוך שיחות באופן עקבי עם בעל העסק, כדי למדוד את אופן התקדמות והתעניינות הלקוחות הפוטנציאלים בשרות אותו הוא מציע.

היכנסו אל דף הפייסבוק של UPUGO והגישו מועמדות אנחנו כבר נמשיך משם.

יש לכם שאלות? אל תהססו לשאול אותנו.