קידום אתרים הוא אחד מהתחומים החשובים ביותר במרחב האינטרנטי. כאן המטרה היא לקדם את האתר שלכם ברשימת מנוע החיפוש של גוגל על מנת שהוא יזכה לחשיפה גדולה וכך לכמות גדולה של קונים פוטנציאליים.

upUgo מבית קבוצת RG MEDIA היא החברה שתוכל לעשות זאת עבור האתר שלך.

קידום אתרים למקדמים בלבד- מדוע?

מסות של מידע נכתבו ועדיין נכתבות על תחום קידום האתרים במרחב הווירטואלי. פעמים רבות האינפורמציה כוללת שיטות קידום רבות, מגוון פעולות, עדכוני פנדה ופינגווין של מנוע החיפוש של גוגל וכל פיסת אינפורמציה שיכולה לעזור למקדמי אתרים לקדם את אתר האינטרנט של הלקוח במעלה תוצאות החיפוש של גוגל. השאלה הנשאלת היא האם לא עדיף ליצור פורמט קהילתי סגור של קהילת מקדמי האתרים ולספק ללקוח (ההדיוט בתחום) אינפורמציה במינוחים ברורים שיעזרו לו להבין את מה שמומחים בתחום קידום אתר הבינו מזמן: קידום אתרים הוא חובה בקרב כל שמעוניין בחשיפה גדולה של אתר האינטרנט שלו.

מה עם הלקוחות?

קידום אתרים הוא תחום שנשלט על ידי מומחים בתחום. במרבית הפעמים הלקוח אינו מצליח להבין כיצד פועלת אסטרטגיית הקידום של מקדם האתרים ועדיין הוא נותן למקדם אור ירוק לפעול כפי שהוא יודע. הלקוח מתבייש להודות שאינו מבין ומתבסס על המומחיות של המקדם שתוביל לתוצאה הרצויה. האם זו הדרך הרצויה? חברת אפ יו גו, חברת קידום אתרים בגוגל דוגלת ביחס שווה ללקוח ולמקצוע. הלקוחות של החברה תמיד יסמכו על המקצועיות של החברה ויתנו לאנשי הקידום לפעול כרצונם, אך הם גם יבינו מה נעשה באתר האינטרנט שלהם, מהן התוצאות הרצויות בכל שלב של הקידום (וזאת בהתאם לוותק של האתר) וכיצד העדכונים השונים של גוגל משפיעים על עבודת הקידום. קידום של אתרים הוא תחום ששייך לאנשים שיודעים לתקשר עם אנשים ולהוביל לתוצאה משביעת רצון, דהיינו חשיפת האתר לכמות גדולה של מבקרים והעלאת הדירוג שלו בתוצאות החיפוש של גוגל.

קידום אתריםקידום אתרים – אז למה צריך את זה?

בשורה התחתונה, השאלה הראשונה של רוב בעלי האתרים היא 'האם אנחנו באמת זקוקים לשירות קידום אתרים?' והשאלה השנייה היא 'האם אנחנו יכולים לעשות את העבודה בעצמנו?'

התשובה המדויקת ביותר תהיה אם אתם מעוניינים באתר אינטרנט שיקדם את העסק שלכם ויביא אליו מבקרים רבים, קידום אתרים הוא חובה. לגבי השאלה השנייה התשובה היא שרוב בעלי האתרים יכולים לקדם את האתר שלהם בעצמם (יש לקחת בחשבון שדבר זה דורש לימוד עצמי, אך נכון להיום יש חומר רב באינטרנט וכל אחד יכול ללמוד את התחום), אך במקום להתחיל וללמוד את התחום ולהשקיע בפרויקט שעות רבות מדי חודש, ניתן לבחור בחברת קידום שמציעה מקדמי אתרים בעלי ניסיון רב שיובילו את האתר שלכם למקום מכובד בפלט תוצאות החיפוש של גוגל ויאפשרו לו חשיפה גדולה שיכולה להוביל ללקוחות חדשים שיעלו את רמת ההכנסות של העסק. לכן, גם כאן התשובה ברורה.