בניית אתרים היא אמנות שדורשת כישורים מקצועיים טכניים. נכון להיום כל אחד יכול להזמין שירות בניית אתרי אינטרנט מחברה שמעסיקה בוני אתרים מקצועיים עם רזומה מרשים או לפנות אל בונה אתרים עצמאי. מאמר זה יגולל את שלבי בניית אתר אינטרנט.

בניית אתרים – מראה של העסק שלכם

בניית אתריםבניית אתרים מחייבת בחירת איש מקצוע בעל ידע רב בתחום. מומחה זה צריך להיות יצירתי, חרוץ ובעל יכולת לתקשר עם הלקוח בצורה יסודית וזאת על מנת לאפיין בצורה מדויקת את אותו אתר אינטרנט שהולך להיבנות. נכון להיום כל אחד יכול להחליט האם הוא מעוניין ב:

  • אתר בהתאמה אישית – אתר המותאם ללקוח בצורה מדויקת שמבליטה את הייחוד שלו בתחום אל מול מתחריו.
  • אתר תבניתי – אתר אינטרנט שדומה לאתרים אחרים שעלו לאוויר במרחב העולם האינטרנטי ומכיל את הפרטים של העסק, דף אודות, פרטים אודות שירות או מוצר וטופס יצירת קשר.

חשוב לקחת בחשבון כי אתר אינטרנט הוא המראה של העסק שלכם וההחלטה שלכם יכולה להשפיע רבות על כמות האנשים שיבקרו בו. ההחלטה על בניית אתרים בהתאמה אישית תשפיע רבות על המראה של האתר, הפונקציות השונות בו וההתרשמות של הלקוחות הפוטנציאליים מהרצינות והמקצועיות של החברה שלכם.

בניית אתר אינטרנט – מה זה כולל?

בניית אתרים מחייבת שלבים רבים של עבודה ובחירה קפדנית של בונה אתרים. חשוב לקחת בחשבון כי בונה אתרים בדרך כלל עובד במקביל עם מעצב אתרים ואנשי מקצוע אחרים. לכן, נכון להיום משתלם לפנות אל חברה שמציעה פתרונות אינטרנט מתקדמים, קרי, מספר שירותים שניתנים על ידי מומחים בתחום תחת אותה קורת גג. שלבי בניית אתר אינטרנט הם:

  • בחירת חברה – רוב האנשים בוחרים לשכור את שירותיה של חברה מקצועית וזאת משום הנוחות והמחירים האטרקטיביים של חבילות בניית אתרים מסוגים שונים. חשוב לוודא שמדובר על עסק חוקי שמעסיק מומחים בעלי ניסיון ומחתים את הלקוח על חוזה.
  • איפיון – השלב הראשון לאחר בחירת חברת בניית אתרים הוא לתכנן את בניית האתר. התכנון מתועד בדף אפיון וכולל את המטרה המרכזית של אתר האינטרנט, דרישות האתר, קהל היעד, המוצרים והשירותים שיופיעו בו, העיצוב שלו, הפונקציות אותן הוא יכיל ועוד. (שלב זה תמיד יעשה לאחר קנייה של דומיין)
  • עיצוב-  בשלב זה יושבים יחדיו בונה האתר, המעצב והלקוח (וזאת לאחר שהמעצב קרא את מסמך האפיון) ומוצע קונספט עיצוב מסוים לאתר. פעמים רבות המעצב יוצר מצגת של אתר דמו של אתרים בסגנונות עיצוב מסוימים. דבר שיכלול סגנון עיצוב של הדפים, גופנים, כפתורים, תמונות, ייחודו הוויזואלי של כל דף ועוד.
  • בניית האתר- זהו שלב בניית אתר האינטרנט. נבחרת הפלטפורמה המתאימה, נבנים הדפים, מטמיעים את העיצוב, דואגים למערכת ניהול תוכן ותכנים איכותיים ועוד.
  • בדיקות- לאחר סיום בנייתו של אתר האינטרנט מבצעים בדיקות ממשק משתמש (חווית משתמש), מאתרים שגיאות ומתקנים אותן.
  • עלייה לאוויר- לאחר השכרת שירותי אחסון אתרים מעלים את האתר לאוויר ומתחילים לקדם אותו.

אם גם אתם מחפשים אחר האתר המושלם ומבינים כי השקעה באתר היא השקעה חכמה, צרו איתנו קשר עוד היום