קידום אתרים אורגני הוא שם נרדף ל Google. כיום, כל חברה ועסק, המנהלים ומתחזקים אתר אינטרנט, ללא קידום במנועי החיפוש ובראשם גוגל כמובן, אינם זוכים לחשיפה טובה ונכונה ברשת האינטרנט וסביר שיפספסו לקוחות פוטנציאלים רבים. האמת היא שקידום אתרים, אורגני וממומן, אינה מלאכה מורכבת או מסובכת אך היא דורשת זמן, משאבים ומורכבת ממספר פרמטרים המחייבים ידע. למעשה, כל אחד המנהל אתר, יכול לקדם את האתר שלו עצמאית ולחסוך את ההוצאה עבור קידום אתרים מקצועי. יחד עם זאת השאלה העומדת היא האם כל אדם בעל עסק, מחזיק בזמן הדרוש ללימוד התחום וביצוע כלל הפעולות הנדרשות? זה כבר לא בטוח במיוחד לאור העובדה שהאלגוריתם של Google מתעדכן מידי תקופה וחובה לעקוב ולפעול בהתאם לעדכונים באופן שוטף.

סוד הקסם היחיד של חברות קידום אתרים או מקדם אתרים, המעניק שרותי קידום אתר אורגני ומומן תוך התמקדות בתחום זה באופן קבוע, הוא בעל המשאבים הדרושים והקשרים ההכרחיים, עוקב ולומד את השינויים והעדכונים ומספק תוצאות  והצלחות המותירות לו להצדיק את התמורה בעד התשלום.הבחירה בחברת קידום אתרים

חברת קידום אתרים

בישראל ובעולם כולו, קיימות לא מעט חברות קידום אתרים רבות המתחזקות ומקדמות אתרים רבים. למען ההדגמה הפשוטה, נדון בעולם האינסטלטורים. כאשר מזמינים אינסטלטור לפתיחת סתימה פשוטה או החלפת ברז, אין זה אומר כי לא תהיו מסוגלים לבצע זאת בעצמכם, אך מה יקרה כאשר הברז ישבר או הסתימה לא תיפתח? תמיד החשש הקטן הזה יושב ומקונן ולבסוף נכנעים לו ומזמינים את האינסטלטור הקרוב ביותר.

כאשר ניגשים לבחור חברת קידום אתרים אורגני, רצוי לבקש לראות ולהתרשם אתרים המקודמים על ידה, שאת תוצאותיהם ניתן לראות בעצמכם ובזמן אמת, על ידי הקשת מילות המפתח. לאחר שעברה החברה את מבחן התוצאה, יש לבקש ולתור אחר המלצות על החברה מלקוחות קיימים ולקוחות עבר ואף לפנות באופן עצמאי אל לקוחות שאינכם מכירים. עלויות קידום אתר אינן מבוטלות ועל כן מומלץ לבצע מספר בדיקות מקדימות, טרם החתימה על חוזה והתחלת ההתקשרות. חשוב ביותר לעבוד עם חברה בה ישנם עובדים אמינים, שירותים ובעיקר מקצועיים.

מרכיבי עבודת הקידום

  • תוכן מקצועי ואיכותי – התוכן הוא המרכיב החשוב ביותר לקידום האתר, דרשו לדעת איזה תוכן יכתב עבור האתר ומדי פעם הציצו בתוכן שהתווסף לאתר שלכם ובדקו את טיבו.
  • מערך קישורים יוצאים ונכנסים – יש להקים מערך קישורים המפנה אל אתר שלכם באופן נכון, קישור טוב הוא קישור המגיע מאתרים איכותיים וכאלו אשר הם באותה הנישה, למשל, קישור לאתר העוסק במכירת בגדים מאתר העוסק בתיאומי מס, אינו נחשב לקישור טוב אך קישור מאתר של מעצבת בגדים, הוא בהחלט קישור טוב במיוחד כאשר זהו אתר איכותי ובעל דירוג טוב.
  • UI – הדבר הראשון אותו יש לעשות הוא לוודא שהאתר שלכם בנוי היטב פנימית. בנייה נכונה תהווה יתרון הן עבור הגולש והן עבור העכבישים של גוגל, בבואם לסרוק את האתר.

אלו רק חלק מהפעולות אותן יש לבצע בבואכם לבחור בחברת קידום אתרים ואלו רק חלק ממרכיבי עבודת הקידום. למידע נוסף, צרו איתנו קשר