כל האמת על רזי קידום האתר גם על חברות קידום אתרים

את המאמר הזה בחרנו לכתוב לכם באופן אישי כמקדמי אתרים מנוסים ובעלי הצלחות וכשלנות כאחד. הסיבה שאנו מפרסמים מאמר זה היא כדי שגם אתם, כן אתם הלקוחות אשר עתידים לשלם לנו בעבור שרותי חברת קידום אתרים, תדעו את כל האמת על קידום האתר שלכם. האמת הזו, היא פשוטה מאוד, מוכנים? אוקיי אז הנה זה בא: גם אתם, ללא כל הכשרה או לימודי קידום, יכולים תוך מספר ימים להפוך למקדמי אתרים ולהביא את האתר שלכם לתוצאות טובות!

אז למה לכם לשלם אתם תוהים? בוא נסביר זאת באמצעות כמה סיבות ושאלות פשוטות אך חשובות:

עובדים נכון

יש להשקיע כשעה בכל יום לכל הפחות – במהלך הזמן הזה יש לדאוג לתכנים איכותיים העומדים בכל כללי הכתיבה ומותאמים למנועי החיפוש, עוד יש לדאוג ליצירת מערך קישורים נכון ואפקטיבי ועוד. האם יש לכם את הזמן הזה בכל יום באופן קבוע כולל שבתות וחגים?

עוד בנושא הזמן

האם יש לכם כמה ימים ללמוד את רזי קידום האתרים ממש כמו עובדים באחת ממבחר חברות קידום אתרים הקיימות? – מבלי ללמוד את הנחות וכללי הבסיס לעבודה נכונה בקידום האתרים, לא רצוי ואינכם יכולים להתחיל לעבוד ולקדם את האתר שלכם. האם יש לכם זמן ללמוד ואת הממון להשקיע בלימודים אלו?

עוקבים ומתעדכנים

גוגל, ענקית מנועי החיפוש, מציפה עדכונים מעת לעת. כמו גוגל גם חברות בתחום מפרסמות עדכונים וטיפים שונים, האם יש לכם זמן להתעדכן או את הידע היכן לחפש אחר עדכונים אלו?סודות קידום אתרים

האם יש לכם אתרי תמיכה?

 או יכולות להעניק למקדמים אחרים תמורה טובה בעבור קישורים? חלק מעבודת הקידום היא החלפת קישורים בין אתרים שונים. עבודה זו נעשית באמצעות יצירת קשרי החלפה עם בעלי אתרים ומקדמי אתרים שונים. האם יש לכם קשרים מסוג זה או את הזמן והידע לרקום מערכות יחסים מסוג זה כמו גם להקים אתרי תמיכה?


אם השבתם לכל השאלות הללו "כן", הרי שאין לכם מה לחפש איתנו ואתם יכולים לקדם את האתר שלכם בעצמכם ולחסוך כמה מאות שקלים בחודש. אך, במידה והשבת בשלילה ולו לאחת משאלות אלו, הרי שהגעתם למקום הנכון ואתם זקוקים לשרותינו.

קצת עלינו: אנחנו חברת upUgo או בעברית אפיוגו וכל המטרה שלנו היא לקדם את האתר שלכם ולהעניק לכם את החשיפה המרבית שתאפשר לכם למתג את עצמכם ולהרחיב את מעגל הלקוחות שלכם. כמו כן, מעבר לקידום אתרים אנחנו מציעים שרותי בניית אתרים, עיצוב גרפי, כתיבת תוכן לאתרים ומיתוג.