קידום אתרים אורגני על קצה קצהו של האלגוריתם

כמה פעמים בקשתם להבין מושג או תחום ספציפי ופניתם אל האינטרנט לתשובות אך חיפוש במנוע גוגל השאיר אתכם מבולבלים יותר ממה שהייתם לפני החיפוש? עודף המידע ברשת האינטרנטית הוא מכשול עבור מי, שלא יודע מה הוא מחפש ועל איזה אתר נכון לסמוך כמו גם מי מספק מידע חובבני, רק לשם קידומו ברשת האינטרנטית ועל איזה תוכן באמת ניתן לסמוך במאת האחוזים. קידום אתרים, הפך בשנים האחרונות לתנאי בלתי מתפשר להצלחה העסקית. אתרים ללא קידום, הם אתרים "דוממים", שלקוחות פוטנציאלים לא מכירים ולא נחשפים אליהם.

באופן כללי ומבלי לרדת לפרטים, קיימות שלוש אפשרויות לביצוע קידום אתר במנועי החיפוש:קידום אתרים אורגני

הבחירה בסוג הקידום, מותנת לשיקולים מגוונים, בין היתר היכולות הכלכליות העומדות לרשותכם לצד בחינת האתר המקודם והתחרות הקיימת ברשת.

כך תדעו אם קידום אתרים אורגני מתאים לכם:

  • העסק שלכם מושתת על מודל עסקי מגובש
  • אתם מבינים ויודעים לנתח את ההכנסה המגיעה לכם מכל לקוח חדש
  • אתם מוכנים וערוכים להוצאה חודשית קבועה עבור קידום
  • אתם לא מעוניינים להיות תלויים בפרסום של גוגל
  • אתם מעוניינים לבצע שיווק באופן עצמאי ובלתי תלוי
  • אתם רוצים לבלוט ולקבל את החשיפה המקסימלית
  • אתם יודעים ומבינים את כוחו של גוגל

קידום אתרים אורגני, נועד להשיג תוצאות יציבות בטווח הבינוני והארוך, כך שאם אתם מצפים לתוצאות מיידיות, כדאי שתשריינו סבלנות, משום שביצוע אופטימיזציה מקצועית ונכונה, עתיד לקחת זמן (עד 3 חודשים במידה ומדובר באתר חדש עם דומיין חדש), אך עבודה נכונה תשיג תוצאות בטווח הבינוני והארוך גם יחד ותוצאות, שיחזיקו מעמד לאורך זמן. מעבר לביצוע האופטימיזציה, יש לקחת בחשבון את רמת התחרות בשוק, משום שככל שהשוק בו מבצעים קידום אגרסיבי ותחרותי יותר, כך התוצאות יגיעו לאחר זמן רב יותר ולהיפך. קצב העבודה על כל פרויקט קידום משתנה גם הוא בהתאם למיקום הנוכחי של האתר ולרמת התחרותיות.

האלגוריתם של גוגל המאפשר את קידום האתר, קובע (בצורה המופשטת ביותר שאנו יכולים לתאר) כי אתרים אמינים המעניקים לגולשים ערך מוסף, הם אתרים איכותיים, שנכון לקדם אותם כך שככל שתשקיעו בגולש, כך תצליחו להתקדם טוב יותר אל עבר ראש תוצאות החיפוש. אין זה סוד, כי גוגל מעודד אתרים בעלי תוכן איכותי ומכריז כי אתרים כאלה יזכו לקידום ותעדוף. יחד עם זאת, אותו קידום, אינו מגיע לבד ויש לעזור לו באמצעות סט פעולות קידומיות.

רוצים להגיע אל העמוד הראשון בגוגל? זקוקים לחשיפה גבוהה ברשת האינטרנטית? לא רוצים להתפשר על איכות? התקשרו אלינו או כתבו לנו, אנחנו כבר נדאג לשאר.