אנחנו לא מתיימרים להיות הכי טובים או יותר טובים, הדבר היחידי שאנחנו בהחלט אומרים הוא שאנחנו יודעים לקדם באופן מקצועי ונחלנו הצלחנו רבות. אנחנו מעידים על עצמנו מתוך ניסיון ומתוך העובדה שדאגנו לבחור ולגייס עובדים איכותיים בלבד.
יש המון סיבות אך מוטב שתרים טלפון, דבר עם אחד מנציגינו ואנו בטוחים כי כל שאלותייך יענו. בנוסף, אנו מזמינים אותך להתרשם מהתוכן אותו מציע האתר שלנו ואף לפנות אל לקוחות עבר.
אז כל הכבוד ואנו מאחלים לך הצלחה מכל הלב. זכור, אל תעשה שימוש בשיטות קידום "לא חוקיות" ואנו תמיד נשמח לעזור ולהשיב על שאלות.
וורדפרס היא מערכת ניהול תוכן (CMS) שמסייעת לך ליצור, לנהל ולשתף את התוכן שלך בקלות באינטרנט. נכון לעכשיו יש שתי גרסאות וורדפרס, WordPress.com (אחסון ענן) ו WordPress.org (אחסון עצמי). כל ערכות העיצוב שלנו יעבדו עם WordPress.org (אחסון עצמי) בלבד.
וורדפרס היא מערכת ניהול תוכן (CMS) שהתפתחה במהלך העשור האחרון להיות המובילה בעולם, כאשר כיום למעלה מ 75,000,000 אתרי אינטרנט עובדים על וורדפרס.
לצערנו, תשובה לשאלה כזו רחבה לא נוכל לפרט כן וזאת בשל הסיבה הפשוטה שכל לקוח צריך מוצר או שרות אחר. הדרך הכי מהירה והכי נכונה להבין מה העלות אותה אנו מבקשים בתמורה לשרות או מוצר, היא פשוט להרים את הטלפון או לשלוח מייל ל: contact@upugo.co.il. אנחנו דיי זריזים אז קדימה, מה אתה ממשיך לקרוא?.. :)
בתחום קידום האתרים - אנו מתחייבים לתוצאות.
בתחום בניית אתרים - אנו מלווים כל לקוח ומעניקים תמיכה טכנית לאתר במשך חודשים.
בתחום כתיבת תוכן לעסקים ולאתרים - אנו מתחייבים שהתוכן יהיה מקורי, איכותי, מותאם לכל כללי הכתיבה ולמסר שלך.
בתחום עיצוב גרפי - מתחייבים למספר סקיצות, לשביעות רצון ולעיצוב מושלם.